Reference

Dostávám od vás krásné reference na moji práci, moc za ně děkuji! Tady jsou některé vybrané.
Velice si vaší zpětné vazby vážím.

Na Klárku se s důvěrou obracím, když potřebuju poradit v otázkách fyzického i duševního zdraví. Klárka staví na svém lékařském vzdělání a zkušenostech a bere je na úplně novou úroveň. Využívá svoje znalosti přírodních cyklů a pomáhá lidem porozumět, jak můžou žít mnohem radostněji v souladu s nimi. Empaticky a laskavě.
Tereza
Klárku znám už nějaký ten pátek a pokud hledáte někoho, kdo by vám měl poradit jak splynout s přírodou, více vnímat sama sebe či jaký zvolit rituál k danému účelu/období, Klárka je ten správný člověk, na kterého byste se měla obrátit. Do svého učení vkládá srdce a je to znát.
Kateřina
Paní doktorka Lazarchick je velmi příjemná, dokázala mi poradit s mým problémem a šla opravdu do hloubky věci. Poradila mi i s problémy, s kterými se potýká moje dcera, vše vysvětlila, zodpověděla na všechny mé otázky a dala doporučení, co se dá dělat. I po nějaké době, kdy jsem potřebovala ještě něco poradit, ochotně sdílela své rady. Paní doktorku Lazachick určitě doporučuji, je velmi empatická a nemusíte se vůbec bát, se jí na cokoli zeptat.
Lenka
Na paní Klárku jsem narazila náhodou, když nabízela lékařskou konzultaci s přesahem na dálku. Tato nabídka se mi moc líbila neboť jsem zrovna řešila svou osobní zdravotní neduhu a byla jsem také zvědavá, jak tato služba může probíhat a co mi může dát... Paní Klárka má milý hlas a příjemné vystupování i na dálku jsem se “v její péči” cítila moc dobře. Prošly jsme spolu základní potíže, bylo mi doporučeno možné vyšetření a dostaly jsme se spolu i k psychosomatice a já zjistila, proč mi tělo dává zrovinka takové či takové signály. S paní Klárku se mi povídalo moc hezky, i když jsem ji viděla poprvé, nebála jsem se jí svěřit. Jako by to byl můj osobní lékař.( škoda že není) Probraly jsme spolu nejen fyzické potřeby mého těla, ale také i ty psychické, neboť jak víme, naše hlava má vliv na většinu našich zdravotních potíží a já jsem byla moc ráda, že jsme se dostaly i k těmto potřebám. Krásně to do sebe vše zapadalo. Vím co mám udělat a co si více uvědomit. Paní Klárku moc doporučuji a těším se na další případnou spolupráci
Marta
Paní doktorka má velmi citlivý a laskavý přístup. Během konzultace dokázala přijít na podstatu mého problému a pomohla mi najít cestu z tíživé situace. Velmi mi pomohla.
Věra
Už dlouho jsem si v sobě řešila věci z minulosti, a byla jsem v situaci, kde jsem neviděla žádné řešení. Když jsem se ptala na člověka, který by mi pomohl s provedením rituálu, narazila jsem na Kláru. Hned od začátku byla komunikace s ní úžasná: velmi otevřený, citlivý přístup, okamžitá odezva, tipy na knihy, rychlá reakce a snaha spojit se přes Zoom. Po naší konzultaci se mi otevřela právě ta cesta, kterou jsem hledala: Klářino neuvěřitelné nacítění se na mě, mou situaci, mé problémy, mi pomohlo připravit si dva rituály. O jednom z nich bych vlastně nikdy nepřemýšlela, a přitom se ukázalo, že byl právě tím určujícím. Od praktických tipů a návodu až po naslouchání a vytvoření rituálu, který mě poznamenal v dobrém slova smyslu, Klára potvrdila, že jsem si ji vybrala správně. Kláro, jsem Vám nesmírně vděčná za rady a pochopení.
Jana
Video o rituálech od Klárky Lazarchick se mi moc líbilo. Téma rituálů mě hodně zajímá a myslím, že je v dnešní době aktuální. Už se těším, že závěrečný z videa provedeme s rodinkou na zimní slunovrat 🤗
Alžběta
Téma rituálu mě moc zajímá a táhne mě to k nim čím dál víc. Moc děkuji za krásné shrnutí a připomenutí zimního slunovratového rituálu, který už dělám asi tři roky a vždy si díky němu uvědomím, jak krásný jsem měla rok a co mohu čekat od toho následujícího. Klárka se krásně poslouchá, video bylo výstižné a praktické 💜🌞 děkuji za krásný rituálový dáreček 💜
Klára