Léčivý rozhovor a návrh rituálu na míru

Nacházíte se v těžké životní situaci a potřebujete podpořit?
Procházíte si změnou, která je pro vás náročná?
Potřebujete ukotvit v teď a tady?

To všechno rituály umí!

Moc ráda vám pomůžu sestavit rituál na míru. 

Reference

Už dlouho jsem si v sobě řešila věci z minulosti, a byla jsem v situaci, kde jsem neviděla žádné řešení. Když jsem se ptala na člověka, který by mi pomohl s provedením rituálu, narazila jsem na Kláru. Hned od začátku byla komunikace s ní úžasná: velmi otevřený, citlivý přístup, okamžitá odezva, tipy na knihy, rychlá reakce a snaha spojit se přes Zoom. Po naší konzultaci se mi otevřela právě ta cesta, kterou jsem hledala: Klářino neuvěřitelné nacítění se na mě, mou situaci, mé problémy, mi pomohlo připravit si dva rituály. O jednom z nich bych vlastně nikdy nepřemýšlela, a přitom se ukázalo, že byl právě tím určujícím. Od praktických tipů a návodu až po naslouchání a vytvoření rituálu, který mě poznamenal v dobrém slova smyslu, Klára potvrdila, že jsem si ji vybrala správně. Kláro, jsem Vám nesmírně vděčná za rady a pochopení.
Jana

Druhy rituálů

Nejčastěji ženy potřebují pomoct s návrhem rituálu přechodového - v životě se stala, děje nebo bude dít nějaká změna a vy v tom potřebujete podpořit. Mezi přechodové rituály patří například svatba, přivolání miminka, předporodní a poporodní rituál, ztráta miminka, stěhování, ukončení etapy života, změna práce, rozchod, ztráta milovaného člověka...

Ráda poradím také ohledně rituálů sezónních, které reflektují koloběh roku a při nich dokážeme krásně podpořit váš záměr a spojit se s léčivou silou přírody.

Kontaktujte mně

Napiště mi prosím e-mail s popisem, v jaké situaci potřebujete podpořit a já se vám ozvu. Poté domluvíme čas a délku konkrétního video hovoru.