Webinář ZDARMA

 

Jak vám rituály zlepší život

A jak začít, i pokud máte děti

BONUS navíc - ke konci videa vás přímo provedu krátkým rituálem

Zajímá vás, co to jsou rituály a v čem konkrétně vám můžou pomoct?
Zajímá vás, jaké typy rituálů existují?

Toužíte najít ztracenou harmonii v životě?

Máte otázky?

Slyšeli jste už o rituálech, ale nevíte, k čemu konkrétně by mohly být vám? Přemýšlíte, jestli stojí za to investovat čas a začít se rituálům věnovat? Co konkrétně vám mohou přinést?

Máte děti a říkáte si, že nemáte času nazbyt a jak byste mohli stíhat ještě nějaké rituály?

Ukážu vám, že to není vůbec těžké!

Podívejte se na moje video ZDARMA!

 

Najdete tam rovnou i provedení krátkým rituálem, který jsem pro vás připravila. 

Reference:

Téma rituálu mě moc zajímá a táhne mě to k nim čím dál víc. Moc děkuji za krásné shrnutí a připomenutí zimního slunovratového rituálu, který už dělám asi tři roky a vždy si díky němu uvědomím, jak krásný jsem měla rok a co mohu čekat od toho následujícího. Klárka se krásně poslouchá, video bylo výstižné a praktické 💜🌞 děkuji za krásný rituálový dáreček 💜
Klára
Video o rituálech od Klárky Lazarchick se mi moc líbilo. Téma rituálů mě hodně zajímá a myslím, že je v dnešní době aktuální. Už se těším, že závěrečný z videa provedeme s rodinkou na zimní slunovrat 🤗
Alžběta

Zde zadejte prosím svoje jméno a e-mail

Video webinář ZDARMA vám přijde po potvrzení do vaší e-mailové schránky. 

Pokud e-mail ode mně nemůžete najít, zkontrolujte si prosím i složku Hromadné nebo Spam. Je možné, že se tam e-mail zatoulal.

 

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je já, MUDr. Klára Lazarchick, na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání Videa ZDARMA a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím e-mailu. 

Kdo jsem já?

Jsem celostní lékařka, maminka, průvodkyně rituály. Ve své práci propojuji poznatky ze západní medicíny, přírodní léčbu, práci s energií a seberozvojové praxe.

Pět let jsem se s oddaností věnovala pacientům na interním oddělení a následně jsem se stala praktickou lékařkou. Tyto zkušenosti mi umožnily pečovat o lidi na komplexní a zároveň osobní úrovni.

Rituály mají v mém životě své pevné místo už několik let. Pomáhají mi se ukotvit v běžném životě, ale také zpracovat si větší změny, které přicházejí. Nejednou mě a mojí rodinu rituály podpořily v těžkých chvílích. Ráda vás do jejich praktikování zasvětím.

Věnuji se také tématu ženské cykličnosti a propojení s přírodou.

Ve svém projektu Pro radost v mateřství provázím maminky na jejich cestě k radostnějšímu životu.